Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Miasto: Zamość

Czytaj więcej...Zapraszamy 6 listopada br. o godz. 16.00 do zamojskiej Galerii Fotografii Ratusz na wernisaż i wystawę fotografii Waldemara Siatki pt. „Pół cieniem, pół serio”. Wystawa potrwa do 30 listopada 2017 r.

Miasto: Wrocław

Czytaj więcej...Galeria sztuki Ośrodka Kultury i Sztuki we Wrocławiu PhotoZona zaprasza na wystawę fotografii Manfreda Batora pt. "Geometria i kolory". Wystawa potrwa do 24 listopada br.

Czytaj więcej...Już dziś wystartuje VII edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Fotografii Otworkowej OFFO. 38 galerii sztuki w 18 miastach na terenie Górnego Śląska zapełni się fotografią otworkową. Jest to impreza cykliczna (biennale), która nie ma odpowiednika w polskim środowisku fotograficznym, a znana jest także poza granicami kraju. OFFO jest Festiwalem gromadzącym twórców, którzy posługują się fotografią otworkową (pinhole photography). Festiwal organizowany przez Grupę Trzymającą OFFO.

Początek festiwalu: 13 październik 2017 r.
Zakończenie festiwalu: 27 październik 2017 r.
Miasto: Bielsko-Biała

Czytaj więcej...Już po raz siódmy jesienne Bielsko-Biała w dniach od 13 do 26 października 2017 zamieni się w światową stolicę fotografii – do miasta zawitają najlepsi fotograficy, w większości nieprezentowani dotychczas w naszym kraju. Festiwalowi nie przyświeca żaden główny temat, wręcz odwrotnie - prezentowane wystawy cechuje różnorodność, dzięki której zarówno zainteresowani tradycyjnym gatunkiem dokumentu, reportażu , fotografią autorską, artystyczną i tą czerpiącą z możliwości nowoczesnych manipulacji cyfrowych znajdą coś dla siebie.

Początek festiwalu: 4 październik 2017r.
Zakończenie festiwalu: 13 listopad 2017r.
Miasto: Opole

Czytaj więcej...7. Opolski Festiwal Fotografii "Spojrzenie” to wydarzenie dla wszystkich, którzy interesują się różnym spojrzeniem na fotografię dokumentalną i portretową. Rozpoczęcie festiwalu już 4 października br. W ramach festiwalu odbędzie się 14 wystaw, warsztaty oraz spotkania autorske w ramach cyklu "Z różnej perspektywy".

Czytaj więcej...Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

Czytaj więcej...Galeria 022 mieszcząca się w Związku Polskich Artystów Plastyków w Warszawie zaprasza 26 września 2016 roku o godz. 19.00 na wernisaż wystawy fotografii Jowity Mormul pt. „Replikacje”.

Czytaj więcej...Leica 6x7 Gallery Warszawie zaprasza 15 września 2016 roku o godz. 19.00 na Wernisaż wystawy fotografii Wacława Wantucha pt. „Platinium”. Leica 6×7 Gallery zaprezentuje nowe oblicze oraz nowy album fotografii Wacława Wantucha.

Czytaj więcej...Rzeszowskie Stowarzyszenie Fotograficzne oraz Galeria Nierzeczywista w Rzeszowie zaprasza Wernisaż w 12 sierpnia o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii pt. „Klisze przechowuje się” autorstwa Stefanii Gurdowej.

W górę