Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

000001Jeleniogórska Strefa Fotografii i Galeria Skene zaprasza 9 stycznia br. o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Jacka Szczerbaniewicza pt. Sekrety.

Jacek Szczerbaniewicz zajmuje się fotografią od wielu lat, jest laureatem kilkudziesięciu konkursów fotograficznych oraz autorem 10 wystaw indywidualnych i uczestnikiem kilkuset wystaw zbiorowych. Członek Jeleniogórskiego Towarzystwa Fotograficznego a także Stowarzyszenia Jeleniogórska Strefa Fotografii. W 2005 roku Kapituła Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej przyznała mu tytuł artysty fotografika.

Wystawa Jacka Szczerbaniewicza pt. Sekrety to kontynuacja jego wcześniejszych działań na gruncie fotografii eksperymentalnej i poszukującej. Ten właśnie nurt, zbliżony do surrealizmu, ma swoje źródło w wyobraźni i przemyśleniach autora na temat otaczającej go rzeczywistości. Cechy te są charakterystyczne dla twórczości Jacka Szczerbaniewicza i z czasem stały się jego znakiem rozpoznawczym.

Na wystawie można zobaczyć zarówno wcześniejsze prace – wielokrotnie nagradzane na konkursach krajowych i zagranicznych – jak również fotografie dotychczas nigdzie nieprezentowane. Sekrety pozwalają przenieść się w subiektywny i tajemniczy świat widziany oczami Autora.


Galeria Skene
Teatr im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze, Al. Wojska Polskiego 38, Jelenia Góra
Jacek Szczerbaniewwicz - Sekrety
Wernisaż wystawy: 9 styczeń 2015 r., godz. 18.00
Termin wystawy: 9 styczeń - 25 luty 2015 r.

W górę